De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Eurodogshow Kortrijk 2021'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. C„o de agua PortuguÍs CASA HOYA'S ADDICTED TO YOU (nr. ) GRIFFIOEN-VAN BEEK Ilona ()
2. Irish Setter GARDEN STAR'S IRISH DUBLIN (nr. ) VERMEIREN Ilse ()
3. Papillon REAL DAYDREAM BELIEVER DE COSTALINA (nr. ) ROOSENS Kathleen ()
  Puppies Minor BIS   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Nemanja Jovanovic (Servie)
1. Shih Tzu CHODEN'S U HAVE NO LIMITS (nr. ) VAN SLYCKEN Dorien ()
2. Berner Sennenhond UTOPIA DE ZANDVIJVER (nr. ) DECLERCK Rita ()
3. DalmatiŽr UNFORGETTABLE ADVENTURE OF THE ELEGANT DOTS - ARCO (nr. ) GUNST Mathias ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Nemanja Jovanovic (Servie)
1. Bouvier des Flandres ULA VAN DE KUANYHOEVE (nr. ) SAELENS Kurt ()
2. Miniature Bull Terrier AMIKA OF MY SOULMATE ANUVA (nr. ) SKRIPKA Alexandra ()
3. Staffordshire Bull Terrier JECANIBO'S HIT THE NAIL (nr. ) HOUWAART Sonja ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Shih Tzu SURFINIA DE LA MAGIE DE LYS (nr. ) PARACHE Estelle ()
2. Akita UNITED FORCES DEL CASA DI CONIGLIO (American Akita) (nr. ) VERBEEKE Christy ()
3. Franse Bulldog BULLS N ROSES QUEEN DESTINY (nr. ) DE BIE Els En Fred ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Shetland Sheepdog DIAMONDS AND DREAMS U'RE SO BEAUTIFUL TO ME (nr. q) BLOEMEN Tessy ()
2. Whippet STARLETTE VIA CROQUET DU VAL DE CASSEL (nr. ) FAURE Judith ()
3. Weimaraner korthaar YETI BY BORY CYSTERSKIE ?ZAPPA? (nr. ) BALLET - LIEFSOENS Hilde ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Pyreneese berghond FIRESTORMS TRUE REFLECTIONS OF GRACE (nr. ) BAILLET Jennifer ()
2. Shar Pei CHERNYL CHIZH BALOVED BY ALL AT SHARPUGGLES (nr. ) GRIMSHAW Sandra ()
3. Samoyeed DELIVANO'S PRESENTS TO YOU IN SPIRIT (nr. ) KUPPENS Marion ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Witte Herdershond ADELINE COMTESSE VOM HIESFELDER WALD (nr. ) ZIMMERMANN Petra ()
2. Flat Coated Retriever BRIGHTONYX THE MUSIC DANCING WITH A STAR (nr. ) RANSON Carla ()
3. Border Collie EYES OF THE WORLD THE ECSTASY OF GOLD (nr. ) SCHEVENELS - DE CREE Paul En Isabel ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Roger Vanhoenacker (BelgiŽ)
1. RUDOLPH & RHUMBA DES MEGALITHES D'ARTOIS (nr. ) JABLONSKI Emmanuelle ()
2. Akita NARUTO GO HIROMITSU & Q'SASHI GO TOSHIRO (nr. ) DE GEEST Roni ()
3. Posavki Gonic RIVER POS DU LEVANT & ANDJELKA VAN DE VIERSENHOEVE (nr. ) VAN VIERSEN Steven ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Robak Grzegroz (Polen)
1. Welsh Corgi Pembroke ANDVOL UNO MOMENTO & ORMAI TOARMINA (nr. ) GEBRUERS Cynthia ()
2. Deerhound HJON OF REDBROEK & JOTER TAM THE BIG GIRL (nr. ) DEMEESTER DAELEMANS Johan Kurt ()
3. OLYMPE & POSEIDON DU DOMAINE DE MALIBA (American Shepherd) (nr. ) CLEMENT Frťdťric ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Standard Poedel wit-bruin-zwart BAR-NONE LOCK AND LOAD (nr. ) MOONS gonda ()
2. Shih Tzu LYNS AVENLY LIMOUNLAI (nr. ) BEYER DE RYKE G ()
3. Podenco Ibicenco korthaar IMATIT DES LOUVES D'ABYSSINIE (nr. ) BAZIN DECKMYN Maryse ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: (null)
1. Witte Herdershond LIX INDRA P'TITS LOUPS D'AMOUR (nr. ) LONNEUX Julie ()
2. Collie Langhaar NJK ETERNAL CIRCLE DE MIDLAND VALLEY (nr. ) VAN BLANKEN - SCHIPPER Natasja ()
3. Weimaraner korthaar TRIALER CH MEANDER INTERNAL AFFAIR (nr. ) MOLOZAY Benedicte ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: (null)
1. Franse Bulldog BULLS N ROSES (nr. ) DE BIE Els En Fred ()
2. Tibetan Spaniel FROM CORINTY'S HOME (nr. ) WITTEVROUW Shana ()
3. Teckel miniature IL NOBILE GUARDIANO (nr. ) VAN POTTELSBERGHE DE LA POTTERIE Nathalie ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Emma Archibald (Ierland)
1. Irish Wolfhound POWER AND ELEGANCE (nr. ) WITT-GROSS Katharina ()
2. Schipperke DES SKIPS DU VAL BREON (nr. ) LEFEVRE Lionel ()
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mr.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Freddie Kindrup (Denemarken)
1. Briard GILCORU SAUVIGNON D'BRIE AT ROZIMBA (nr. ) T WESCOTT-SMITH S Smith ()
2. Bearded Collie FIRSTPRIZEBEARS PIKES PEAK (nr. ) FUSS Monika ()
3. Bouvier des Flandres GIBBS BRITT VAN DE DAMBAERN HOEVE (nr. ) TEMPERMAN Ron ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.J De Cuyper (BelgiŽ)
1. Berner Sennenhond RENE ARTOIS VAN 'T STOKERYBOS (nr. ) DELRUE - VANDEWALLE Ivan (BelgiŽ)
2. Bullmastiff SCOTTY WOODBULLS FUTURE (nr. ) LEYS Inge (BelgiŽ)
3. Shar Pei A NEW FLAME FROM THE CHINESE WALL (nr. ) HEINSIUS Claudia ()
  Groep III   - keurmeester: Mrs. Marja Tavitie (Finland)
1. American Staffordshire Terrier HULLABALOO'S CAN I HAVE YOUR ATTENTION (nr. ) VERHOREVOORT Olaf ()
2. Scottish Terrier VERASCOTT PEARL QUEEN (nr. ) HOVAGIMYAN Christine Sylvie ()
3. Staffordshire Bull Terrier OLIVER TWIST THE DREAM OF LOU ANN (nr. ) DAMPERON Jennifer ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Frans Naessens (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar LITTLE RED DEVIL'S SALSA - LUCKYLADY (nr. ) DE MUYNCK Lotte ()
2. Teckel miniature ruwhaar PURDEY DE KER-KI-DOUAR (nr. ) MERCIER-LE CHAT Edith ()
3. Kaninchen Teckel langhaar UT IT DOARP LOST GRAVITY (nr. ) HOOGEVEEN G.g. ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Vincent O'Brien (Ierland)
1. Akita DYNAMIC FORCE THE GAME CHANGER (American Akita) (nr. ) HULS Marcel ()
2. Samoyeed DELIVANO'S PRESENTS TO YOU CHAPLINN (nr. ) VAN OORSCHOT Pcm ()
3. Spitz TRUE LOVE AT FIRST SIGHT VAN HET EARLSKAMP (nr. ) BERTHAUMIEU Joyce ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Kardos Vilmos (Hongarije)
1. DalmatiŽr PUNTINATO BALLANTE TIC TAC TERROR (nr. ) VAN DEN ELSEN Stefaan ()
2. Basset Hound IDYLLIC IAN VAN GRUNSVEN (nr. ) VERSLUIS Rinus ()
3. Grand Basset griffon vendťen ALF (nr. ) VAN VIERSEN Steven ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Hans Van den Berg (Nederland)
1. Irish Red Setter GARDEN STAR'S IRISH DUBLIN (nr. ) VERMEIREN Ilse ()
2. English Pointer REY ALEGRIA?S THE SOUND OF THUNDER (nr. ) SEILLER Elodie ()
3. Stabyhoun COLORFUL CASTLE'S JAMIE FRASER (nr. ) BAKKER Lisanne ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs Alenka Cerne (SloveniŽ)
1. C„o de agua PortuguÍs CASA HOYA'S ADDICTED TO YO (nr. ) GRIFFIOEN-VAN BEEK Ilona ()
2. Golden Retriever TOTALLY IN LOVE OF SUNSHINE'S VALLEY (nr. ) VERMANDER-ADAM Nathalie-Therese ()
3. Flat Coated Retriever BRIGHTONYX THE MUSIC DANCING WITH A STAR (nr. ) RANSON Carla ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Papillon REAL DAYDREAM BELIEVER DE COSTALINA (nr. ) ROOSENS Kathleen ()
2. Pekingees ROYAL THE KING DIANTES SANCHES (nr. ) LANKHAAR John ()
3. Coton de Tulťar AKARANA AERION TARGARYEN (nr. ) DR. HOLLMIG Klaus ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Liliane De Ridder (BelgiŽ)
1. Irish Wolfhound OPALINE DU GRAND CHIEN DE CULANN (nr. ) MAISON FREITAS Frťdťric Flavio ()
2. Afghan Hound ROMANCE IN PARIS DEL GHYRYO (nr. ) DE MOOR Guy ()
3. Whippet BOXING HELENA'S SWEET TOXIC LOVE (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona ()
  Miscellaneous Class Dogfie   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais