De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'WIEZE 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Stefan Sinko (SloveniŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig DAN-STAR-KOM GRIFFIN BOY (nr. ) VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie (BelgiŽ)
2. Afghan Hound EL ROALITO EASYGOING (nr. ) SCHELLENBERGER Cornelia (Duitsland)
3. Poedel middenslag wit-bruin-zwart CURLFINCH JAKIRA (nr. ) KROES-VINK Corrie (Nederland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Van Den Bosch Gustaaf (BelgiŽ)
1. Tibetan Terrier (nr. ) ()
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig (nr. ) ()
3. Basenji (nr. ) ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Mensink Dinanda (Nederland)
1. English Cocker Spaniel WIGGLINGS RED RUBY (nr. ) APERS -HORVAT Melissa - Maja ()
2. Golden Retriever GLITTERS REGAL ROSE (nr. ) BRAECKMAN Kathy ()
3. Duitse Dog zwart OLENKA DU HAUT DAGOUR (nr. ) LUDOVIC Deswarte ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.John Wauben (Nederland)
1. Bouvier des Flandres (nr. ) ()
2. Teckel miniature ruwhaar (nr. ) ()
3. Samoyeed (nr. ) ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Bulldog Nacho Figueras Du Loch Victoria's Bulls (nr. ) Vaes-Willems ()
2. American Staffordshire Terrier Qenzo (nr. ) Laureys Tom ()
3. Pyreneese berghond Macthree's Queen (nr. ) Nieuwenhuyzen Marina ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Stefan Sinko (SloveniŽ)
1. Shih Tzu CHODEN'S QUEST FOR THE BEST (nr. ) VAN SLYCKEN Dorien ()
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig DAN-STAR-KOM TIMBERLI (nr. ) TIMMERMANS Elien ()
3. Franse Bulldog LIBURNIUM DIAMOND (nr. ) VAN MOURIK Pieter ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Bruno Nodalli (ItaliŽ)
1. Jack Russell Terrier FOXY JACKS QUE SERA SERA (nr. ) RANUCCI Stefano ()
2. Golden Retriever A CAPELA DE LAR DE CASANOVA (nr. ) CARRO LOPEZ , BIESBROUCK - VERMEERSCH ()
3. Bracco Italiano AUGUSTO DEI SANCHI (nr. ) LOHMAN-BAKKER Jeannot ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Degryze Dianne (BelgiŽ)
1. Shiba FOXY BEE JASMIN BEAUTY & VORMUND LEX LUTHOR (nr. ) VAN RATTINGEN-SCHENKHUIZEN Nancy ()
2. Samoyeed KISS ME QUICK & TIME IS ON MY SIDE VAN 'T HUIS TE WOUDE (nr. ) VAN DER ELST Tanja ()
3. Kleinspitz oranje/anderskleurig (nr. ) VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. English Cocker Spaniel zwart (nr. ) ()
2. Labrador Retriever CHOCOLATE TREASURES ONE SHINING LITTLE STAR & (nr. ) VAN DEN EYNDE Marina ()
3. Spinone Italiano VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie (nr. ) SWINNEN Sabrine ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Achtergael Jean-Pierre (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr SOLBO'S LALICIA (nr. ) VAN MOL - VAN DEN BOSCH Paul ()
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart MAGICSTAR FAVORITE DANTE (nr. ) ENGELS Amedeus ()
3. Papillon TOPASAR OBSESSION (nr. ) HALSKOV Karen ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Degryze Dianne (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter HARKO DEKELLEFLEUR (nr. ) VERMEIREN Ilse ()
2. Magyar Vizsla Draadhaar PAJKOS (nr. ) EVERAERT Yani ()
3. Saluki JALILAH DJAAL LHILAL (nr. ) ELEN Sven ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Pomvipstar (nr. ) VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie ()
2. Shetland Sheepdog (nr. ) ()
3. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Van Gelder ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Rolf Blessing (Duitsland)
1. Bouvier des Flandres LORD FROM THE DOGSFARM (nr. ) ISKE J ()
2. Belgische herder Tervuren L'IRA LOIN DU DOMAINE DE L'AVENIR (nr. ) BRACHOTTE Rudi ()
3. Witte Herdershond UNCLE ,,SAMīī VOM SUTUMER GRUND (nr. ) BORTEL Manuela ()
  Groep II   - keurmeester: Mrs.Olga Kupriyanova Sinko (SloveniŽ)
1. Leonberger NINO FROM YELLOW'S GARDEN (nr. ) BAUWENS - ROOBROUCK Carine Bart ()
2. Berner Sennenhond NILLIS V. 'T MAROYKE (nr. ) MOREAU BRISSON Ronny ()
3. Rafeiro do Alentejo QUEQUE DE CHOCOLATE DE PAIO PIRES (nr. ) LECOEUR Noelle ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Miniature Bull Terrier PIRATE OF VELVET SPINE (nr. ) STAES Frank ()
2. Jack Russell Terrier FOXY JACKS QUE SERA SERA (nr. ) RANUCCI Stefano ()
3. Scottish Terrier MAGIE NOIRE DU MAT DES OYATS (nr. ) FLEURY Sandrine ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Sinko Kupriyanova Olga (SloveniŽ)
1. Teckel miniature korthaar PATACHOU CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
2. Teckel miniature ruwhaar MERLOT VAN HET TOLLENSHUIS (nr. ) GEERS-VERMEER Jolanda ()
3. Kaninchen Teckel korthaar TVERSKOY MOZAIKI ARISTOKRAT (nr. ) KOCKELBERGH Emanuelle ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Bruno Nodalli (ItaliŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig DAN-STAR-KOM GRIFFIN BOY (nr. ) VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie ()
2. Shiba VORMUND LEX LUTHOR (nr. ) VAN RATTINGEN-SCHENKHUIZEN Nancy ()
3. Siberian Husky ARCTIC AVALANCHE AMBASSADOR (nr. ) DAPONTE - VAN ZANTVLIET Patrick Tonny ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.John Wauben (Nederland)
1. Sint Hubertushond NASTASIA DE LA COLLINE DU BOSC (nr. ) LUTHUN - CARLIER Camille - Stťphane ()
2. Rhodesian Ridgeback AVE CAESAR DRIVING ME ONWARDs (nr. ) VAN DEN BIESEN Marjolein ()
3. DalmatiŽr RED HOT CHILI PEPPER OF THE LIVING SPOTS (nr. ) STOLPER Uta ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Achtergael Jean-Pierre (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter GARDEN STAR'S IRISH DUBLIN (nr. ) VERMEIREN Ilse ()
2. Spinone Italiano JAVAL AUCHENTOSHAN (nr. ) SWINNEN Sabrine ()
3. Weimaraner korthaar MIRACLES HAPPEN AT FLANDERS JOY DUNAVSKA (nr. ) DE BRUYCKER-VAN GANSBEKE Kobie ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Olga Kupriyanova Sinko (SloveniŽ)
1. Labrador Retriever SURPRISE FROM SERVICE PARADISE (nr. ) KUIJT- V.D.KERKHOF Loes ()
2. Flat Coated Retriever BLACK EDITIONS BEAUTIFUL LILLY (nr. ) PIESCHEL Sylvia ()
3. Golden Retriever A CAPELA DE LAR DE CASANOVA (nr. ) CARRO LOPEZ , BIESBROUCK - VERMEERSCH ()
  Groep IX   - keurmeester: Mw. Ljiljana Stojkovic (MacedoniŽ)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart CURLFINCH JAKIRA (nr. ) KROES-VINK Corrie ()
2. Malteser AMAZING FROM GENTLE ON MY MIND (nr. ) KETTENHOFEN Sandra ()
3. Shih Tzu ZORYANA MRIYA BACCARA (nr. ) MARCHAL Aurore ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Marie-Christine Amand (BelgiŽ)
1. Afghan Hound EL ROALITO EASYGOING (nr. ) SCHELLENBERGER Cornelia ()
2. Whippet BONNYMEAD FROZEN TREAT (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona ()
3. Saluki VALENKA-VINNY V.'T SWARTSHOF (nr. ) J.W. NEDERLOF J.w. ()
...
 



English Francais