De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Brabo Show 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs.Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Boomer (nr. ) Vanaken Jean - FranÁois (BelgiŽ)
2. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Stop and Stare (nr. ) Griffioen - van Beek Ilona (Nederland)
3. Schipperke Atilla du Clos de la Prere (nr. ) De Liedekerke Costanza (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Queen Valentina Domein Dreamdogs (nr. ) van den Langenberg - Mutsaers Dennis & Florus (Nederland)
2. Akita No Divas Call me Madam (nr. ) Huls Marcel (Nederland)
3. Papillon Rockin Robin Daydream Believers (nr. ) Roosens Kathleen ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Berner Sennenhond Qliff my Wolly Bear (nr. ) Vermeulen - Van Craenenbroeck Marc & Ilse (BelgiŽ)
2. Schnauzer peper en zout Boujans Fandango (nr. ) Deneweth Jolien (BelgiŽ)
3. West Highland White Terrier Qristmas Skydancer Dolce con Spirito (nr. ) Monachou Alexia (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.M.Vermeiren (BelgiŽ)
1. Beagle Quirk of Fate van de Mansveldhoeve (nr. ) Gijsemans Annie (BelgiŽ)
2. Kleinspitz Pommekes Resort Q-Tii Luna - (nr. ) Paulussen Dirk (BelgiŽ)
3. Akita Capronca Dirty Dancing (nr. ) Hertoge Elien (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Vermeiren (BelgiŽ)
1. Pyreneese berghond Macthree's Queen (nr. ) Nieuwenhuizen Marina (BelgiŽ)
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Quachi Fights the Dust Storm des Petits Bouleaux (nr. ) Breuer - Pieron Alain & Julie (BelgiŽ)
3. Teckel miniature ruwhaar Nibelung ot Mariny Kuranovoy (nr. ) Berkhout - Falkner Sophia (Nederland)
  Junior Best Junior in Show   - keurmeester: Mr.&Mrs Van Raamsdonk-Blatter (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Quan Domein Dreamdogs (nr. ) Dupont Peggy (BelgiŽ)
2. Bullmastiff Van de Bullenwereld Qt Billy (nr. ) Michiels Bart (BelgiŽ)
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mrs.C.Van Raamsdok-Blatter (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Boomer (nr. ) Vanaken Jean - FranÁois (BelgiŽ)
1. Bullmastiff Van de Bullenwereld Qt Billy (nr. ) Michiels Bart (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mr.D.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior females Saturday   - keurmeester: Mrs.C.Van Raamsdok-Blatter (BelgiŽ)
1. Saluki Benissah Z Tripu (nr. ) MatelovŠ Jitka (TsjechiŽ)
2. Bichon frisť Nastja du Domaine des Peluches Blanches (nr. ) Meresse Ida (Frankrijk)
3. Welsh Corgi Pembroke Limbonsnest Sweet Chestnut (nr. ) Koot - Keijsper Gertruud C.M (Nederland)
  Junior females Sunday   - keurmeester: Mr.D.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. Mastino Napoletano Queen of Hearts Casa di Fiducia (nr. ) Aesseloos - Vander Motten Giovanni & Hans (BelgiŽ)
2. Shar Pei Never Let me Go de l'Ere du Scorpion (nr. ) Becquet - Deudon Sacha - Aline (Frankrijk)
3. Jack Russell Terrier Qwebbel Bebbel Floor the Dutch. Jacks (nr. ) Theunissen - Dijcks Leon (BelgiŽ)
  Junior males Saturday   - keurmeester: Mrs.C.Van Raamsdonk - Blatter (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Boome (nr. ) Vanaken Jean - FranÁois (BelgiŽ)
2. Kleinspitz Dan-Star-Kom Truth in a Smile (nr. ) Vanvaerenbergh - Van Den Brant Julie - Andy (BelgiŽ)
3. Akita Strongwolf Divergent Centurion Gladiator (nr. ) Anton Alexandru Flavius (RoemeniŽ)
  Junior males Sunday   - keurmeester: Mr.D.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. Bullmastiff Van de Bullenwereld Qt Billy (nr. ) Michiels Bart (BelgiŽ)
2. Riesenschnauzer zwart Lord of Darkness (nr. ) Bakhareva Marina (Rusland)
3. Irish Red Setter Vicary's Part Time Lover (nr. ) Hill - Decoster Yvonne (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.S.Vermeylen (BelgiŽ)
1. Samoyeed (nr. ) ()
2. Kleinspitz (nr. ) ()
3. Akita (nr. ) ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.C.Roobrouck (BelgiŽ)
1. Mastino Napoletano (nr. ) ()
2. Lakeland Terrier (nr. ) ()
3. Labrador Retriever (nr. ) ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. Havaneser Payasos Alegres Amazing Amy (nr. ) Kitzmann Mieke (Nederland)
2. Malteser Funny Ladies Super Boy (nr. ) Houthuys Patrick (BelgiŽ)
3. Samoyeed I'm a Babe vom Beverenkant (nr. ) Borremans MichŤle (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mme Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. English Springer Spaniel Winnetou vom Springer (nr. ) Gerhardt David (Duitsland)
2. American Staffordshire Terrier Eaven du Domaine d'Hundesberg (nr. ) Lambert Frederic (Frankrijk)
3. Scottish Terrier Frou Frou Della Roccacia di Modigliana (nr. ) Le Pelletier Raoul & FranÁoise (Frankrijk)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.S.Vermeylen (BelgiŽ)
1. Samoyeed (nr. ) ()
2. Cavalier King Charles Spaniel (nr. ) ()
3. Whippet (nr. ) ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.C.Roobrouck (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mr.D.Spruyt (BelgiŽ)
1. Schipperke Atilla du Clos de la Prere (nr. ) De Liedekerke Costanza (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto Rinus (Nederland)
3. Bouvier des Flandres Belordeal Owen (nr. ) Aerts Peter (BelgiŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr.P.Roosenboom (BelgiŽ)
1. Sint Bernard langharig Prokofiev van't Hof ten Eynder (nr. ) Mathijs - Coenen Marc & Veronique (BelgiŽ)
2. Pyreneese berghond Vi'skaly's Ti Ti Oo (nr. ) Holtappels K. - E. (BelgiŽ)
3. Bordeaux dog Kandinsky from the Red Squirrels (nr. ) Toonen Jolanda (Nederland)
  Groep III   - keurmeester: Mr.J.Decuyper (BelgiŽ)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants on Fire (nr. ) Verhorevoort Olaf (Nederland)
2. West Highland White Terrier Lynnstro Special Intent (nr. ) Van Den Bussche Roger (BelgiŽ)
3. Scottish Terrier Verascott Moonlight Shadow (nr. ) Hovagimyan Christine - Sylvie (Frankrijk)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.C.Van Raamsdonck-Blatter (BelgiŽ)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Prisme des Supers Supers (nr. ) Vanaken Jean - FranÁois (BelgiŽ)
2. Teckel Standard korthaar Kurt Kenwood Excellmagic (nr. ) Droogmans Heidi (BelgiŽ)
3. Teckel miniature korthaar Zoom Zoom Zoom Asocjacja (nr. ) Adriaenssens Dimitri (BelgiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr.G.Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Siberian Husky Winter Melody all that Fire (nr. ) Van Gorp - Van Den Bogaert Benny & Sylvie (BelgiŽ)
2. Samoyeed Genri Show Iz Moskovskoy Metely (nr. ) Bakhareva Marina (Rusland)
3. Akita Melodor Going for Gold (nr. ) Daponte Nancy (BelgiŽ)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.T.Leenen (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder Fonie (BelgiŽ)
2. Beagle Jarimani American Idol (nr. ) Smulders Michaela (Duitsland)
3. Basset Hound Napoleon of Lufon Royal Pride (nr. ) Versluis Rinus (Nederland)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.R.Feyaerts (BelgiŽ)
1. Griffon Korthals Igor vd Wielervelden (nr. ) Bloemen Evi (BelgiŽ)
2. Duitse staande draadhaar Kate v.d. Tuindershof (nr. ) Verheugt - Meijer S.C (Nederland)
3. Irish Red Setter Vicary's Part Time Lover (nr. ) Hill - Decoster Yvonne (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.T.Leenen (BelgiŽ)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Stop and Stare (nr. ) Griffioen - van Beek Ilona (Nederland)
2. English Cocker Spaniel Wigglings Peter Parker (nr. ) Van Guyse - Apers Melissa (BelgiŽ)
3. Lagotto romagnolo Unico della Taparina (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Boomer (nr. ) Vanaken Jean - FranÁois (BelgiŽ)
2. Bichon frisť Manoir Hooray Henry (nr. ) Johns Pauline (Verenigd Koninkrijk)
3. Lhasa Apso Masahiro Shiro Sho (nr. ) Bellens - Deroo Linda - Martine (BelgiŽ)
  Groep X   - keurmeester: Mr.J.Wulteputte (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Agha Djari's Karkati's Comeback (nr. ) Bauss Rosemarie (Duitsland)
2. BarzoÔ Solovyev Datoeda of Bistrumodny (nr. ) van den Broek Andr (Nederland)
3. Whippet Tara my Love von der OelmŁhle (nr. ) GŁttig Jan (Duitsland)
...
 



English Francais