De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Genk LKV 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Miguel Angel Martinez (ArgentiniŽ)
1. Toy Poedel Christmas Spirit Superior World (nr. ) Degtyareva, Julia ()
2. Berner Sennenhond Devael Loud 'n Proud VDW (nr. ) De Wolde, Marieke ()
3. Duitse staande korthaar Du Clos De Reve D'or Olix (nr. ) Proost, Stijn ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Garcia Parrondo Rafael (Spanje)
1. Australian Shepherd O'wild Wild Winter Du Chemin Des Korrigans (nr. ) De Paauw-Hermans, Jeanet-Lindsay ()
2. Shih Tzu Lyns-avenly Rockin'robin (nr. ) Gilson, Sylvianne ()
3. Welsh Corgi Pembroke Covventinea Rag NĎ Bone Man (nr. ) Austin-Boehm, Sandra ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Piet Roosenboom (BelgiŽ)
1. Boxer O'lala Du Val D'europe (nr. ) Medioni, Francois ()
2. Weimaraner korthaar Eavan-junes Weimwood Human Touch (nr. ) Degol, Dirk & Goele ()
3. American Staffordshire Terrier Stocky Rascals Rumbling Thunder (nr. ) Loyens, Arlette ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Judy Harrington (Verenigde Staten)
1. Samoyeed Time Is On My Side Van 'T Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja ()
2. Akita No Divas Call Me Madam (nr. ) Huls, Marcel ()
3. Shih Tzu Lyns Avenly Quite A Spice Girl (nr. ) Mahy, Laetitia (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Leona Dams (BelgiŽ)
1. Berner Sennenhond Quicky De Zandvijver (nr. ) Declerck, Rita ()
2. Bracco Italiano Ducati Di Regione Montagnosa (nr. ) Sangers, Piet ()
3. Centraal aziatische Ovtcharka Calisto Oktopod Kennel (nr. ) magits, katelijne ()
  Junior Saturday   - keurmeester: MrS.Vermeire Myriam (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Shirley's Pearls Chanel (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & Florus ()
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-star-kom Truth In A Smile (nr. ) Vanvaerenbergh - Van den Brant, Julie & Andy (BelgiŽ)
3. Basenji Wanyika Qadir (nr. ) Renders, Erik ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Rottweiler Dutch Onyx Nikki (nr. ) Kruglak, Elena ()
2. Boxer gestroomd Quatro van de Hazenberg (nr. ) Kiekens, Kurt ()
3. Bracco Italiano Nuovo Compagno Du Clos Des Petites Vignes (nr. ) Straub - Buck, Marjan ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Birk Carsten (Denemarken)
1. Basenji Abuluka Obamba & African Mystery's Fahari (nr. ) Arend, Erik ()
2. Mops Querido Quintino Of Prelude+Wild Pug's Gummy Bear Sunni (nr. ) Monnissen, Nancy ()
3. Samoyeed Dont Stand Close & Kiss Me Quick Van 'T Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Viviane Boesmans (BelgiŽ)
1. Zwergschnauzer peper en zout Super Playīs Zandro & Super Playīs Pollyanna (nr. ) Peltonen, Tiina ()
2. Teckel Standard korthaar Qasimodo Of Mary Joana & Qarma Of Mary Joana (nr. ) Droogmans, Heidi ()
3. Teckel miniature langhaar Prince Of Heart Little Dranatanja+Fantasy Little Dranatanja (nr. ) Declercq, Olivier ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Liliane Stojkovic (MacedoniŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig AC-Dynasty The Continuator (nr. ) Vanvaerenbergh - Van den Brant, Julie & Andy ()
2. Malteser Funny Ladies Super Boy (nr. ) Houthuys, Patrick ()
3. Afghan Hound Antarctic Explorer Ivory Moon (nr. ) Van Poucke, Martine ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Cairn Terrier Splinterhill'S Dutch Gold (nr. ) de Vries, Marijke ()
2. Golden Retriever Inaya Noroy Du Plessy (nr. ) Meurisse, Aurore ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Olex Vom Livendahl (nr. ) Tatari, Ursula ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Birk Carsten (Denemarken)
1. Samoyeed Van 'T Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja ()
2. Mittelspitz oranje/anderskleurig Pomvipstar (nr. ) Vanvaerenbergh - Van den Brant, Julie & Andy ()
3. Mops Lord Of Greyskull (nr. ) Montens, Christian ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Viviane Boesmans (BelgiŽ)
1. Cairn Terrier Marie'S Magic (nr. ) Missotten, Marie ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mijatovic Jadranka (KroatiŽ)
1. Welsh Corgi Pembroke Ormai Arakhis (nr. ) Chilenco, Natalia ()
2. Border Collie O'Wendevick Quellyane Of Vipers Pride (nr. ) Thienpondt, Katia ()
3. Collie Korthaar Kangasvuokon Leonore (nr. ) Ignatova, Inna ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Enrico Drudi (Zuid-Afrika)
1. Berner Sennenhond Devael Loud 'n Proud VDW (nr. ) De Wolde, Marieke ()
2. Sint Bernard langharig Prokofiev Van 't Hof Ten Eynder (nr. ) Mathijs-Coenen, Marc En Veronique ()
3. Rottweiler Dutch Onyx Mirabel (nr. ) Kruglak, Elena ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Bojan Matakovic (KroatiŽ)
1. West Highland White Terrier White Bandits' Lollipop (nr. ) Maul, Gabi und Jessica ()
2. Kerry Blue Terrier Zero Tolerance Van Daelenbroek (nr. ) Martens, WJ ()
3. Sealyham Terrier Avatar Of Taitas Ushabti (nr. ) van Vlijmen Hartjes, sjannella ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Teckel miniature ruwhaar Quartier Des Supers Supers (nr. ) Boesmans - De Cuyper, Viviane en Jos ()
2. Teckel miniature ruwhaar Patachou Chatka Jamnika 1 (nr. ) Chudzik, Halina ()
3. Teckel Standard ruwhaar Beryl Van Huize Benjamin (nr. ) De Muynck, Lotte ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-Star-Kom Griffin Boy (nr. ) Vanvaerenbergh - Van den Brant, Julie & Andy ()
2. Siberian Husky Follow Snow De La Vallee De Morava (nr. ) Daponte, Patrick ()
3. Chow Chow Boh Vargoh Oschka (nr. ) Kabergs, Martine ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Navarro Guisado Carmen (Spanje)
1. Petit Basset griffon vendťen Pete Puma V. Tum-Tums Vriendjes (nr. ) De Geit, Renate ()
2. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Meghan (nr. ) Van Der Sichel, Linda ()
3. Rhodesian Ridgeback Villagedogs Our BelAmi (nr. ) Jensen, Poul H. ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. Duitse staande korthaar Du Clos De Reve D'or Olix (nr. ) Proost, Stijn ()
2. Irish Red Setter Marlland Break The Rules (nr. ) Hill - Decoster, Yvonne ()
3. Gordon Setter Jīadore Black Ivy (nr. ) Deininger, Marlena ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Malo Alcrudo Rafael (Spanje)
1. English Springer Spaniel Every Beat Of My Heart Avendesora (nr. ) De Vries, Annemiek ()
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Duckinson Jaguar (nr. ) Breuer - Pieron, Alain - Julie ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Argo Z Horenuse (nr. ) Vranckaert, Sofie ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Vidal Montero Jose (Spanje)
1. Toy Poedel Christmas Spirit Superior World (nr. ) Degtyareva, Julia ()
2. Papillon Planet Waves Forever Young Daydream Believers (nr. ) Roosens, Kathleen ()
3. Chihuahua korthaar Ortie Des Petits Mickeys (nr. ) Michiels, Jacqueline ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Gerard Jipping (Nederland)
1. Whippet Culture Pearls Miu Miu (nr. ) Kufferath, Marion ()
2. Piccolo Levriero Italiano Odina Corsa Dell'Oro (nr. ) Geeraerts, Suzanne ()
3. Afghan Hound Nightwind Want You To Want Me (nr. ) Kempken, Martina und Thomas ()
...
 



English Francais