De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mouscron 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Francisco Salvador Janeiro (Portugal)
1. Sloughi MALALA SCHURU-ESCH-SCHAMS (nr. ) KOSMAS Kristina (Duitsland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Luis Gorjao-Henriques (Portugal)
1. Staffordshire Bull Terrier GOLDSTAFF`S KIND OF A BIG DEAL (nr. ) MILLIS Camilla ()
2. Duitse Dog blauw GO TO WIN GIADA VOM NASSAUER LAND (nr. ) HOFMANN Carina ()
3. Parson Russell Terrier NOCK RIVER'S FANCY QUEEN (nr. ) PREAUX Delphine ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Ziatina Davidovska (Bulgarije)
1. Australian Shepherd NUNCA SIN TU PAQUITO DEL DIAMANTE AZUL (nr. ) MASSA Floriane ()
2. Brussels Griffonnetje UNION GRIF GIRL ON FIRE (nr. ) ALCANTARA BENITEZ Julie ()
3. Shiba NAZGUL OF INIVRUK (nr. ) LECOQ Aurťlie ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Sonia Pagani (ItaliŽ)
1. Shar Pei GOOD FORTUNE THE DEVIL MADE ME DO IT AT FULLOFIRE (nr. ) SASKIA Kuipers ()
2. Beagle SUNNY DELICE INFINITY SUN (nr. ) HOF TER KREKE Wille M ()
3. Bulldog QUE BOM'BANANA DEL CALIBORSO (nr. ) HADDAD Virginie ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Manuuel Delicado Torres (Spanje)
1. Australian Shepherd SKYRON ROCK AND ROLL (nr. ) MASSA Floriane ()
2. Akita AMERICAN TRIUMPH QUESTIONS NOT ALLOWED (nr. ) DE GROOF Erik ()
3. Chihuahua langhaar QUICKY PL DES PETITS MICKEYS (nr. ) MICHIELS Jacqueline ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mrs.Elena Adamovskaya (Rusland)
1. Scottish Terrier MARIUS DU MAT DES OYATS (nr. ) SOLANGE Loget ()
2. Tchiorny Terrier MEDVEZHYA STAYA OCEAN OF HOPE (nr. ) FEDER Ines ()
3. Afghan Hound KOCHLIWY KSIAZE Z KORCZOWKI (nr. ) HOORNAERT Michael ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Monique Van BRempt (BelgiŽ)
1. Chihuahua langhaar COWBOYS AND ANGELS PUSS IN BOOTIES (nr. ) WEYDEN Lucretia ()
2. Bobtail NICE LOVE WILSON LORDS OF CUZAY (nr. ) CARUSO ET ROBERT Dominique ()
3. Chow Chow MAHO DU TEMPLE DES SONGSHI QUAN (nr. ) DE KEYSER Jean Luc ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Johan Andersson (Zweden)
1. EROTICA VOM NOLLENBERG & KURT KENTWOOD EXCELLMAGIC (nr. ) DROOGMANS Heidi ()
2. Spinone Italiano JAVAL AUCHENTOSHAN & SKERLI BALSAMORHISA DELTOIDES (nr. ) SWINNEN Sabrine ()
3. Weimaraner OWBY & QUICKLY LOVED QSENA VAN 'T WEIMELAND (nr. ) VAN HERREWEGHE - VAN DOOREN Guy ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Zorica Salijevic (Zweden)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig MAJESTIC POMS JUMP IN THE FIRE & POM4YOU PRINCESS NO QUEEN (nr. ) DE MERLIER Yenna ()
2. Shetland Sheepdog JAYA'LYNN & MORNING'S MISCHIEF DU VILLAGE DE TRELAN (nr. ) FLEURUS Diana ()
3. Eurasier INDIRA OF ICE & JORDI-AMANIJ VON DEN WUPPERTATZEN (nr. ) KUHNEL Kerstin ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Darko Korosec (SloveniŽ)
1. Afghan Hound AGHA DJARI'S BURLESQUE (nr. ) GILLES -TORTOLANI -BOIECK Roger - Jacqueline - Stefan ()
2. Berner Sennenhond GEMMA MY WOLLY BEAR (nr. ) VERMEULEN - VAN CRAENENBROECK Marc en Ilse ()
3. Beagle HOUDINI VAN DE MANSVELDHOEVE (nr. ) GIJSEMANS Annie ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Brugita Kresmer (SloveniŽ)
1. Tibetan Terrier DRONG-LAMLEH OF WAMIL AJENDRA (nr. ) CUVILLIER ET LEQUAIN Sylvain ()
2. Papillon TOPASAR OBSESSION (nr. ) HALSKOV Karen ()
3. Alaskan Malamute ANTARCTIC EXPLORER IVORY MOON (nr. ) VAN POUCKE Martine ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Antoan Hlebarov (Bulgarije)
1. Teckel Standard korthaar (nr. ) DROOGMANS Heidi ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Johan Andersson (Zweden)
1. Samoyeed VAN 'T HUIS TE WOUDE (nr. ) VAN DER ELST Tanja ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mr.Darko Korosec (SloveniŽ)
1. Bearded Collie ALISTAIR'S XUBERANTLY HAPPY (nr. ) RAQUET Deborah ()
2. Bouvier des Flandres BELORDEAL OWEN (nr. ) AERTS Peter ()
3. Australian Cattle Dog PROFESSIONAL CHOICE CAPO DI TUTTI CAPI (nr. ) VAN LOOY - BEERTENS Rudi - Belinda ()
  Groep II   - keurmeester: Mrs.Zorica Salijevic (Zweden)
1. Bordeaux dog KANDINSKY FROM THE RED SQUIRRELS (nr. ) WIM TOONEN Wim ()
2. Shar Pei LOULOU DU SOUVENIR DU PARFUM DES ROSES (nr. ) SASKIA Kuipers ()
3. Bulldog RESERVA DO REI LENNY LAURAS (nr. ) MARTENS - PITTOORS Geert - Paulien ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Manuel Delicado Torres (Spanje)
1. American Staffordshire Terrier CARMICHAEL'S LIAR LIAR PANTS ON FIRE (nr. ) VERHOREVOORT Olaf ()
2. Lakeland Terrier CHELINES MOON WALKERt (nr. ) STAMM Christel ()
3. Scottish Terrier LUCIA`S DREAM SPARKLING CHAMPAGNE (nr. ) SMIT-KAMERBEEK Betty ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs;Ziatuna Davidofska (Bulgarije)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar ORGOGLIOSA DELLA VEL VEZZENO (nr. ) OEBEL Ines ()
2. Kaninchen Teckel korthaar DILEMMA ENVY (nr. ) KOK Monique ()
3. Teckel miniature ruwhaar PINOCCINO CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs;Nikolona Davidovska (Bulgarije)
1. Akita JUN GO KURUME HIROSE (nr. ) CAPRON Shigeko ()
2. Shiba SASKATCHEWAN TRAIL'S PATTY (nr. ) M. DHONDT Freddy ()
3. Wolfspitz NOTHING ELSE ONLY THE VICTORY SLAVKA OF BLOOM WHITE (nr. ) MITKOVA Mira ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Beagle RED AMERICANA ZIGMUND FREUD (nr. ) SMULDERS Michaela ()
2. Sint Hubertushond LOAMY'S LANE'S MEGHAN (nr. ) VAN DER SICHEL Linda ()
3. DalmatiŽr MUTA BARUKA THE ASTONISHING (nr. ) KOK Andre ()
  Groep VII   - keurmeester: Mrs.Nikolina Davidovska (Bulgarije)
1. Weimaraner korthaar GREY CLASSIC'S MAKE MINE A DOUBLE (nr. ) LENAERTS Edwin ()
2. Griffon Korthals IGOR VD WIELERVELDEN (nr. ) BLOEMEN Evi ()
3. Spinone Italiano SKERLI BALSAMORHISA DELTOIDES (nr. ) SWINNEN Sabrine ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs Elena Adamovckya (Rusland)
1. Nova Scotia Duck Tolling Retriever JAVAHILL'S RIDER IN THE SKY (nr. ) BREUER - PIERON Alain - Julie ()
2. American Cocker Spaniel alle andere eenkleurigen anders dan zwart VERY VIGIE ICE-CREAM (nr. ) LEONARD-NOLLE Mathilde ()
3. Golden Retriever PERFECT MAGICAL MYSTERY OF SUNSHINE'S VALLEY (nr. ) VERMANDER-ADAM Nathalie-Therese ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Antoan Hlebarov (Bulgarije)
1. Chinese Crested Dog Powder Puff INCANTODELMONDO FAIRY TROPHY (nr. ) KORYUGINA Elena ()
2. Chihuahua langhaar MYSTIC LEGION DRAGO (nr. ) RAPTAKIS Apostolos ()
3. Mops WILD PUG'S DREAM BOY ROCKS THE RING (nr. ) TOLMAN Nicole ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Antoan Hlebarov (Bulgarije)
1. Sloughi MALALA SCHURU-ESCH-SCHAMS (nr. ) KOSMAS Kristina ()
2. Afghan Hound OSHANAMEH'S ONE BRICK AT A TIME (nr. ) HILLS Graham ()
3. Irish Wolfhound NEUSCHWANSTEIN IWD'S VERNON (nr. ) KUHLESS Juergen Melitta ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Bouvier des Flandres (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Best Belgian Shepherd   - keurmeester: Mr.M.Vermeire (BelgiŽ)
1. Belgische herder Tervuren (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais