De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Weelde 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Shih Tzu Saffron Sherhy Dustin (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
2. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
3. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto, Rinus (Nederland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Marc Degeeter (BelgiŽ)
1. American Staffordshire Terrier Bouncing Big Boys Quasimodo (nr. ) de meersman, thierry (BelgiŽ)
2. Whippet Canoodles Quizas Quizas (nr. ) Brackx-Hetleflat, Paul-Maria (BelgiŽ)
3. Hollandse Herdershond Kortharige Karsavin Tamara Wapini Von Folge (nr. ) Jurriens, Claudia ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Ebels (Nederland)
1. Shiba Natsugiku Kogoma Go Chuken Kiku Kensha (nr. ) Ozhogina, Irina (Duitsland)
2. Alaskan Malamute Smoking Hot Deus Nix (nr. ) Missorten, Bianca (BelgiŽ)
3. Berner Sennenhond Qisha My Wolly Bear (nr. ) Vermeulen - Van Craenenbroeck, Marc & Ilse (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Marc Degeeter (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Nils Des Fields De Ora (nr. ) WEGNEZ, MichŤle (BelgiŽ)
2. Pyreneese herder Nousta Belle Du Domaine Des Elweis (nr. ) Bostyn, Laurence (BelgiŽ)
3. English Toy Terrier Black and Tan Argoel Return Trip From Flytime (nr. ) Croft-Elliott, Lisa (Verenigd Koninkrijk)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Ebels (Nederland)
1. Siberian Husky Galaxy Sachem's Dream (nr. ) Sidorowicz, Marta (Nederland)
2. Shih Tzu Choden's Quest For The Best (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
3. Kleinspitz Dan-Star-Kom-Timberli (nr. ) Timmermans, Elien (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Scottish Terrier Moveable Feast Champ (nr. ) Jegorov, Jevgenij (Nederland)
2. American Cocker Spaniel zwart Passion D'Amour Du Mas Chanteclerc (nr. ) Pillement-Heijden, T.A. (Nederland)
3. Welsh Corgi Pembroke Ormai Toarmina (nr. ) Gebruers, Cynthia (BelgiŽ)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Jean-Pierre Achtergael (BelgiŽ)
1. Beagle Roeper's Angel In The Morning (nr. ) Perfors, Tineke (Nederland)
2. Zweedse Lappenhond Cougar Vd Peellappies (nr. ) Thoer, Nanda (Nederland)
3. Duitse Dog zwart Precious Black Pearl Of Caer Myrrdin (nr. ) Goossens, Conny (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Mickey Finn Of Hickory Lake & Miss Sweeney Des Tdk (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca (BelgiŽ)
2. English Pointer Jess & Joey (nr. ) van den Brink, B.J.M. (Nederland)
3. Cairn Terrier Little Mysteries Orphee My Fairytale & Outstanding Oscar (nr. ) Jaspers, Arlette (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Counotte (BelgiŽ)
1. Duitse Dog geel Obi-Wan Kenobi & Oh Princess Leia Organa Of Devoted Dogs (nr. ) Van Looveren, Willems, Kris, Mady (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Our James & Miss Charlie Van 't Wolf-Heesch (nr. ) Pot, Dominique (BelgiŽ)
3. Tibetan Spaniel Ozzy Osbourne From Corinty's Home &Harshina Pul-I-Khumri (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Vanherle-Stevens Mariette (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Impossible Of Golden Orf (nr. ) De Meyer, Chris (BelgiŽ)
2. Staffordshire Bull Terrier Surestaff Vanilla Spice (nr. ) Van Woensel, Christel (BelgiŽ)
3. BarzoÔ Russian Pearl Sokolow (nr. ) Van Hoof-Bekers, Eddy Bianca (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Mariette Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. Siberian Husky Idunh Of Cold Nomad' (nr. ) Vercauter, Thierry (BelgiŽ)
2. Tibetan Terrier Cool Jazz Spirit Of Happiness (nr. ) Van Bommel, Bianca (Nederland)
3. Leeuwhondje Kai De La Maison Dominique (nr. ) Moeskops, Linsey (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Pierino- Dolci Angeli, Francisca (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Counotte (BelgiŽ)
1. Duitse Dog geel Of Devoted Dogs (nr. ) Van Looveren, Willems, Kris, Mady (BelgiŽ)
2. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna (BelgiŽ)
3. Rhodesian Ridgeback Van 't Wolf-Heesch (nr. ) Pot, Dominique (BelgiŽ)
  Groep I   - keurmeester: Mr.Jan Ebels (Nederland)
1. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto, Rinus (Nederland)
2. Bouvier des Flandres Aristocrat Ozzy Astronaut (nr. ) Temperman, Ron (Nederland)
3. Briard Brilliant Piece of Me MC (nr. ) Ekelschot, Monique ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Leonberger Nino From Yellow's Garden (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart (BelgiŽ)
2. Dobermann Phil Van De Donauhoeve (nr. ) Coopman, Anne - Mie ()
3. Bordeaux dog Cerisier Cullen (nr. ) Arnts, m.m.e ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Sirit Lepasaar (Estland)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. English Toy Terrier Black and Tan Argoel Poricias Stoli Boli (nr. ) Croft-Elliott, Lisa (Verenigd Koninkrijk)
3. Lakeland Terrier High Flyer's Honey Bear (nr. ) Danilova, Oksana (Rusland)
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Zeppi Alessandro (ItaliŽ)
1. Teckel miniature korthaar Perfect Painted King Wee Darkwood (nr. ) Hoppenbrouwers, C.a.a.h. (Nederland)
2. Kaninchen Teckel langhaar Rodels Magic Moonlight (luna ) (nr. ) Giura, Anca (BelgiŽ)
3. Teckel miniature langhaar Ulybka Fortuny Enot Kroshka (nr. ) Gieles, Dana (Nederland)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Jorgensen Leif Lehmann (Denemarken)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Pushar Jj 'Molly' (nr. ) Pelssers, Aline (BelgiŽ)
2. Siberian Husky Ayuka's Kara Mia (nr. ) Robien, Joerg (Duitsland)
3. Akita Blackbear Mountains Ody (nr. ) Van Der Heiden, Hein (Nederland)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Jean-Pierre Achtergael (BelgiŽ)
1. Beagle Roeper's Angel In The Morning (nr. ) Perfors, Tineke (Nederland)
2. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
3. Rhodesian Ridgeback Mandisa (nr. ) Woldring, Antoinette (Nederland)
  Groep VII   - keurmeester: Mrs.Blaha Monika (Oostenrijk)
1. Irish Red Setter Nuran Ireleith (nr. ) Verwimp, Wim (BelgiŽ)
2. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
3. Duitse staande korthaar E'Oreo Vom Lordhoff (nr. ) Daems, Sarah (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Liam Moran (Ierland)
1. Golden Retriever Perfect Princess By Moon Of Sunshine's Valley (nr. ) Vermander-Adam, Nathalie-Therese (BelgiŽ)
2. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Beat It (nr. ) Da Silva, Rui (BelgiŽ)
3. C„o de agua PortuguÍs Marinella's Wanted Dead Or Alive (nr. ) Marangon, Kristle & David (Verenigde Staten)
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Shih Tzu Saffron Sherhy Dustin (nr. ) Van Slycken, Dorie (BelgiŽ)
2. Toy Poedel Christmas Spirit Superior World (nr. ) Degtyareva, Julia (BelgiŽ)
3. Mops Wild Pug's Gummy Bear Sunni (nr. ) Wilrycx, Yves (BelgiŽ)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Anita Gielisse (Nederland)
1. Afghan Hound Preston The One And Only Del Ghyryo (nr. ) Chapelle, Jules (BelgiŽ)
2. Irish Wolfhound Celtic Myst Poppy (nr. ) Donne, Luc ()
3. Deerhound King Prince Sense Of Beauty (nr. ) de Vos-Brugman, J. J. (Nederland)
...
 



English Francais